• İzmir yolu üzeri No: 278 Nilüfer / Bursa
  • +90 (224) 441 13 01
  • info@kapicioglu.com

Hakkımızda

İnşaat sektöründe 50 yılı aşkın bir mazisi olan firmamız, önceleri apartman türü konut yaparak işe başlamış. 1978 yılında, “Kapıcıoğlu İnşaat Adi Komandit Şirketi Faik Kapıcıoğlu ve Ortakları” unvanı ile şirketleşmiş.
Faik Kapıcıoğlu ve Kazım Kapıcıoğlu’ nun vefatından sonra Kamil Kapıcıoğlu ile Nazım Kapıcıoğlu yönetiminde firma gelişimine devam etmektedir.

Ve o günden bu yana her türlü inşaat konusunda engin bir deneyim kazanmış olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yapıda sürat, teknik ve ekonomiye inanan firmamız, çağdaş teknolojinin bütün imkânlarından faydalanarak 1978 senesinde ilk prefabrik taşıyıcı yapı elemanlarını üretmeye başlamıştır.

Misyon

Türü ne olursa olsun, her alanda zaman ve ekonomi faktörlerini göz önüne alan, yapılanmanın çağdaşlaşmanın gereğine inanan firmamızın, ana gayesi; refah ve kalkınma konusundaki hizmetleri, toplumlara kaliteli ve süratli iş yaparak götürmektir. Bu amaçla, taahhüt edeceğimiz her türlü inşaatı kusursuz ve zamanında, dinamik bir şekilde bitirme gayesiyle dopdoluyuz.

Vizyon

Gelişme sürecinde olan bir ülkede, kalkınmanın ölçüsü ve göstergesi inşaat faaliyetlerindeki sürat ve gelişmedir.

İnşaat ve bayındırlığın, sosyal refahın yaratıcı etkeni olduğunun bilincinde olan firmamız, bunun verdiği sorumlulukla her türlü teknik ve idari kadroyu bünyesinde barındırmaktadır.

Organize Sanayi Siteleri Altyapı İnşaatlar
Küçük Sanayi Siteleri
Kanalizasyon – Yol ve Su Şebeke İnşaatlar
Prefabrik ve Klasik Sistemle Sanayi Siteler
Apartman İnşaatlar
Villa ve Yazlık İnşaatlar
Prefabrik Beton Parke Yol İnşaaatlar
Büz Tesisler
Hastahane İnşaatları